انتخاب کاغذ دیواری
انتخاب کاغذ دیواری 02
انتخاب کاغذ دیواری building painting banner2
انتخاب کاغذ دیواری color sargarm com 6 670x430
انتخاب کاغذ دیواری emolosion
انتخاب کاغذ دیواری kitchen painting

نقاشی ساختمان رنگ آمیز، متخصص انواع شیوه های نقاشی ساختمان


وقتی تصمیم می گیرید از کاغذ دیواری برای دکور دیوار استفاده کنید، انتخاب های متعدد و متنوعی در اختیار شما است. کاغذ دیواری در رنگ ها و طرح های مختلف ارائه می شود. هر رنگ و طرح کاغذ دیواری می تواند فضایی رمانتیک، مدرن، کلاسیک یا آرام ایجاد کند.


کاغذ دیواری ساده رنگی:
از رنگ های آرام کاغذ دیواری برای دکور فضاهای کوچک استفاده کنید. استفاده از کاغذ دیواریهای ساده با رنگ روشن، فضای بزرگ را سرد می کند. کاغذ دیواری های ساده با رنگهای تند مثل صورتی یا سبز پررنگ برای دکور دیوار اتاق های بزرگ مناسب است.  البته باید در استفاده از این کاغذ دیواری دقت کرد. چرا که بکار بردن رنگ های شاد و پررنگ در چهار طرف اتاق ممکن است پس از مدت کوتاهی خسته کننده شود.

 

کاغذ دیواری طرح دار:
کاغذ دیواری هایی که طرح های آنها الهام گرفته از چوب، سنگ، مخمل یا پارچه است، برای دکور پذیرایی و لابی به کار می رود. چرا که معمولا طرحی لوکس و شیک دارند. همچنین طرح های کلاسیک بیشتر برای پذیرایی و لابی مناسب است.

 

کاغذ دیواری گل دار:
طرح های گلدار کاغذ دیواری برای اتاق خواب مناسب است. کاغذ دیواری های گلدار در عین زیبایی، فضایی گرم و آرامش بخش ایجاد می کنند. از طرح های گلدار کاغذ دیواری بعضا برای دکور نشیمن نیز استفاده می شود. اگر بتوان مبلمان راحتی نشیمن را با تم رنگ کاغذ دیواری ست کرد، کاغذ دیواری گلدار برای نشیمن انتخاب خوبی است. 

 

 

انواع کاغذ دیواری || حباب کاغذ دیواری || چگونه کاغذدیواری را تمیز کنیم؟ || چه طرح و رنگی برای کاغذ دیواری استفاده کنیم؟