انواع کاغذ دیواری
انواع کاغذ دیواری 02
انواع کاغذ دیواری building painting banner2
انواع کاغذ دیواری color sargarm com 6 670x430
انواع کاغذ دیواری emolosion
انواع کاغذ دیواری kitchen painting

نقاشی ساختمان رنگ آمیز، متخصص انواع شیوه های نقاشی ساختمان

 

کاغذ دیواری کاغذی

این نوع کاغذ دیواری بسیار نازک بوده و غیر قابل شستشو است و با چسب مخصوص کاغذ دیواری به دیوار می چسبد و به مدت 1 تا 2 سال دوام دارد. کاغذ دیواری کاغذی به راحتی پاره می شود. به همین دلیل هنگام جابجا کردن مبلمان و وسایل باید دقت کرد تا به کاغذ دیواری آسیبی نرسد.

 

کاغذ دیواری PVC با روکش وینیل

این نوع کاغذ دیواری محکم ، بادوام ، قابل شستشو و ضد خش است. به سختی پاره می شود و پس از نصب به دیوار تقریبا 5 سال دوام دارد.

 

کاغذ دیواری نانو

کاغذ دیواری هایی که با تکنولوژی نانو ساخته می شوند ، علاوه بر ویژگی کاغذ دیواری PVC ویژگی های مثبت دیگری دارند. به دلیل تکنولوژی خاصی که در ساخت آنها به کار رفته است ، ضد دوده و کثیفی هستند، پاره نمی شوند، ضد حساسیت هستند، در برابر تابش آفتاب مقاومند و عایق صدا و گرما هستند.

 

کاغذ دیواری مخملی

در کاغذ دیواری مخملی در قسمت تکه های نقش و نگار دار, مخمل پارچه ای یا مخمل پلاستیکی به کار رفته است. این نوع کاغذ دیواری زیبایی خاص خود را دارد و البته قیمت بالاتری نسبت به کاغذ دیواری های معمولی دارد. طرح های کاغذ دیواری های مخملی معمولا کلاسیک است و رنگ های تیره دارد.

 

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی قابل شستشو می باشد. کاغذ دیواری های سه بعدی از فاصله چند متری کاملا برجسته به نظر می آیند.

 

کاغذ دیواری الیاف طبیعی

کاغذ دیواری با الیاف طبیعی قیمت بالایی دارد و بسیار کمیاب است. این کاغذ دیواری با چوب طبیعی ساخته می شود و تمام ویژگی های کاغذ دیواری های قابل شستشو را دارد , در ضمن سازگار با طبیعت است.

 

انواع کاغذ دیواری || حباب کاغذ دیواری || چگونه کاغذدیواری را تمیز کنیم؟ || چه طرح و رنگی برای کاغذ دیواری استفاده کنیم؟