حباب کاغذ دیواری
حباب کاغذ دیواری 02
حباب کاغذ دیواری building painting banner2
حباب کاغذ دیواری color sargarm com 6 670x430
حباب کاغذ دیواری emolosion
حباب کاغذ دیواری kitchen painting

نقاشی ساختمان رنگ آمیز، متخصص انواع شیوه های نقاشی ساختمان

 هر کسی که تجربه اجرای کاغذ دیواری در خانه خود را داشته ، حتما می داند که بلافاصله بعد از نصب کاغذ دیواری و قبل از آنکه کاغذ کاملا خشک شود، حباب های ریز و درشتی در زیر کاغذ بوجود می آید. و حتی  امکان دارد کاغذ دیواری در بعضی نقاط تیره و کدر به نظر برسد.

 این یکی از ویژگی های کاغذ دیواری است که در بعضی نقاطی که چسب می خورد هوا می رود و کمی زمان می برد تا دیوار کاملا کاغذ را به خود بکشد. هر چند نصابان مطمئنا از چسب مخصوص کاغذ دیواری استفاده می کنند و با کاردک کاملا آن را صاف می کنند، اما به هر حال این حباب ها بوجود می آید و چند روز طول می کشد تا کاغذ دیواری کاملا جذب دیوار شود.

جذب حباب ها 7 الی 14 روز طول می کشد. اگر کاغذ دیواری در فضایی باشد که هوا در آن جریان دارد، کاغذ دیواری زودتر خشک می شود. در این مدت به هیچ عنوان به کاغذ دیواری و حباب های آن دست نزنید.

کدر بودن بعضی نقاط کاغذ دیواری که در کاغذ های روشن بیشتر مشخص می شود، به دلیل چسب خشک نشده ای است که در پشت آن قرار دارد. با خشک شدن چسب، این لکه ها نیز کاملا از بین می رود و کاغذ دیواری جلوه واقعی خود را پیدا میکند.

توصیه ای که داریم این است که اگر برای مناسبت خاصی (جشن، مهمانی، عید نوروز،...) قصد دارید که دیوار ها را کاغذ دیواری کنید ، حتما حداقل دو هفته قبل از آن اقدام به نصب کاغذ دیواری کنید تا دکوراسیون خانه شما برای آن مناسبت خاص زیبایی کامل داشته باشد.

 

انواع کاغذ دیواری || حباب کاغذ دیواری || چگونه کاغذدیواری را تمیز کنیم؟ || چه طرح و رنگی برای کاغذ دیواری استفاده کنیم؟